Ženské kruhy

Zvu tě, aby ses stala součástí kruhu žen. Tyto ženské kruhy se idálně konají každé novoluní. Energie novoluní je pro záměr zvědomovat to, co není na první pohled viditelné. Otevřít se skrytým informacím, které nás každý den ovlivňují.

Mujeres que Despiertan neboli Proubouzející se ženství je celosvětová síť žen, založená Larou Moreno. Tento koncept ženských kruhu s danými tématy mě osobně velmi zaujal i proto, že se v jeden den spojí několik tisíc žen. Taková energie se násobí a může být velmi obohacující, léčivá.

Ženské kruhy jsou pro všechny ženy, které se chtějí sladit se svojí přirozeností. Připomenout si své ženské stránky, sílu ženské lásky a probudit své vnitřní kouzlo.

V kruhu ženy znovu nabydou svoji prastarou moc, probudí moudrost a výléčí své jizvy.
Laura Moreno

Proč kruh?

Víme, že naši předkové se shromaždovali v kruhu. Kruh je nám evolučně velmi blízký. První komunikace se začínaly v kruhu, kolem ohně.

Když sedíme v kruhu, chováme se k sobě přátelsky, jako sestry. Náš mozek vnímá, že jsme všechny na stejné úrovni, na stejné pozici.

Kruh nám připomíná, že život je také cyklický, procesy jsou cyklické, žena je cyklická, a nikoliv lineární.

Termíny pro setkání v roce 2021

Po několikaměsíční pauze, kdy jsem se naplno věnovala svému právě narozenému synovi, obnovuji setkání žen v kruhu. Setkání se uskuteční v níže popsaných dnech u mě doma, v obci Skalsko jen 20 minut od Mladé Boleslavi. Pro přesnou adresu mě kontaktuj zde.

Novoluní 10. července – setkání proběhne 12.července od 17.00 hodin

Pro novoluní 8. srpna – setkání proběhne 9.srpna od 17.00 hodin

7. září, 6. října, 4. listopadu, 4. prosince – bude upřesněno

Předsvatební rituál

Před vstupem do manželství jsem sama prošla velmi krásným a obohacujícím předsvatebním rituálem. Sama už jsem také měla tu čest pro jiné nevěsty tento rituál připravit.

Předsvatební rituál vnímám jako velmi důležité zvědomění změny role dívky v ženu a navazuje tak na tradici, kterou jsme již dávno zapomněly.

Více o rituálu se můžete dovědět v mém článku zde.

Ráda připravím i vám rituál na míru.

Těším se na tebe ženo a náš společný rozkvět

Kristýna