Svatba v továrně

 

… nefalšovaná industriální záležitost

Jmenuji se Kristýna a baví mě továrna. Je originální a tvárná. Když se objevila možnost mít zde svatbu, zcela jsem organizování propadla. Bavilo mě to! A jak! Téma naší svatby odráželo to, jací jsme. My jsme s manželem vegani a myslíme ekologicky. Svatba tedy musela být veganská! Asi 90% dekorací jsme nakoupili z druhé ruky. Ubrusy přešili. Talíře kompostovali a květiny byly z farmy, louky nebo zahrady.

Vaše svatba nebo oslava může být přesně taková, nebo úplně jiná. Svatba může být veganská, ale také nemusí. Pod mým vedením můžeme ušetřit přírodu, eliminovat vytvořený odpad a hlavně si to užít.

Pokud hledáte zajímavé prostory pro narozeninovou oslavu, firemní akci nebo svatbu a máte rádi to kouzlo starých fabrik nebo jen chcete jedinečné prostory… I já jsem měla takový sen. Sen o svatbě v továrně… a teď je řada na vás!

Továrna

Továrna a okolní prostory pojme pohodlně i 300 hostů. Prostory se ovšem dají krásně přizpůsobit také menšímu počtu. Dekorace jsou klíčem k jedinečnosti a osobitosti, dávám si záležet na všech detailech.

Podívejte se, jak lze prostory továrny zvelebit. Udržet v nich kouzlo a přitom vnést svoje nápady a myšlenky. Všechno je možné a ráda budu vašim průvodcem.

Tématická svatba? Vítána…

Obřad

Ideální místo na vyznání si lásky je přilehlý park hned u továrny. Obřad se může konat přímo tady v zeleni. Obklopeni budete pouze stromy a svými bližními. Podle vašich představ pak doladíme slavobránu a další detaily…