Akce

Co se chystá v nejbližší době a kde se můžeme setkat?

Čtení článků je jedna věc. Stejně tak hodnotné nebo i více mohou být osobní setkání a další akce. Věřím, že se můžeme navzájem inspirovat na naší bezodpadové cestě nebo na cestě stát se zařící a spokojenou ženou.
Proto pořádám několik typů akcí:

Přednášky o Zero Waste a životě v obytňáku

Pro veřejnost i školy. Pojďte se dozvědět něco o tom, jaký byl život v obytňáku a jak se nám podařilo eliminovat náš odpad v domácnosti. Prozradím vám ráda všechny tipy a triky, které mi mou cestu usnadnily.

Bezodpadové výlety pro ženy i děti

Jednodenní výlety do přírody s bezodpadovou tématikou. Sdílení a inspirace žen různého věku. Baví mě si aktivně udělat čas pro sebe a setkat se s ostatními ženami v přírodě. Dát setkání nový rozměr a hloubku, termíny setkání jsou vždy spojeny s měsíčními fázemi. Výlety začnou opět na jaře.

Ženské kruhy

Ženské kruhy jsou setkání žen, které mají chuť se ve svém životě rozvíjet a zároveň objevovat samu sebe. Zvu tě, aby ses stala součástí kruhu žen. Tyto ženské kruhy se budou konat každé novoluní.

Víkendy pro ženy

Víkend plný zajímavého programu pro ženy s plnou penzí v krásném prostředí starého citllivě zrekonstuovaného statku. Mým snem je setkávání inpirativních žen, které budou navzájem trávit čas, vyslechnou se s otevřenou myslí a zároveň vytvoří podporující prostředí.